Çikolata Ve Orkide
Ürün:

Çikolata Ve Orkide

Toplam Fiyat 1250 TL (kdv dahil)
   
Gönderim Ücreti Ücretsiz Gönderim
Teslimat Süresi: 1 Saat İçinde Teslimat
Ürün Kalitesi: 1.Kalite Elit Üründür
Ödeme Metodları: Kredi Kartı - Havale Eft
Bilgilendirme: Ürün Teslim Edildiğinde Telefonla Haberdar Edilir

Lütfen Dikkat: Sitemiz üzerinden satışı yapılan tüm ürünler faturalı ve şirket garantisindedir. Arama motorlarında çiçek, çiçekçi, çiçekçiler gibi kelimelerde karşınıza çıkan sahte sitelere lütfen dikkat ediniz. Ucuz fiyatlara asla inanmayınız. Dilerseniz sitemiz üzerinden her türlü destek alabilirsiniz.

ÇİKOLATA  ELYAPIMI MADLEN VE DRAJELERDEN OLUŞAN  1. SINIF  LEZZETLİ BİR ÜRÜNDÜR

 

SAKARYA ÇİÇEK-ADAPAZARI ÇİÇEK-GEYVE ÇİÇEK-PAMUKOVA ÇİÇEK-ALİFUATPAŞA ÇİÇEK-ARİFİYE ÇİÇEK-SAPANCA ÇİÇEK-KIRKPINAR ÇİÇEK-1.ORGANİZE ÇİÇEK-ERENLER ÇİÇEK-BEKİRPAŞA ÇİÇEK-KÜÇÜCEK ÇİÇEK-KARAPÜRÇEK ÇİÇEK-AKYAZI ÇİÇEK-KUZULUK ÇİÇEK-HENDEK ÇİÇEK-KAYNARCA ÇİÇEK-SERDİVAN ÇİÇEK-CAMİLİ ÇİÇEK-KARAMAN ÇİÇEK-KORUCUK ÇİÇEK-FERİZLİ ÇİÇEK-SÖĞÜTLÜ ÇİÇEK-AKARCA ÇİÇEK-GÖKTEPE ÇİÇEK-SİNANOĞLU ÇİÇEK-LİMANDRE ÇİÇEK-KARASU ÇİÇEK-KOCAALİ ÇİÇEK-GÖLKENT ÇİÇEK-OZANLAR ÇİÇEK-DAĞDİBİ ÇİÇEK-2.ORGANİZE ÇİÇEK-3.ORGANİZE ÇİÇEK

 

sakarya çiçek,sakarya çiçekçi,sakarya çiçekçiler,sakarya cicek,sakarya çiçekevi,sakarya çiçekçileri,sakarya çiçekçilik,adapazarı çiçek,adapazarı çiçekçi,adapazarı çiçekçiler,adapazarı çiçekçilik

Sakarya Çiçekçi - 54 Çiçek


Neden Biz
Sakarya çiçek gönderimlerinizde senelerinde verdiği tecrübeyle sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Sakarya'nın yerel çiçekçisi olmanın verdiği avantajla en kısa sürede çiçeğinizi teslim ediyoruz.
Kredi Kartı ve Eft ile GÜVENLİ ÖDEME
Sitemizdeki tüm çiçekleri Kredi Kartı(3D) veya Eft ile ödeyebilirsiniz. 3D sayesinde %100 Güvenli Ödeme yapabilir ve sipariş sonrasında bankanızıda arayarak teğit edebilirsiniz. Tüm siparişlerimiz şirket garantisinde ve faturalıdır.
Çiçekçiler